Op onze school werkt een enthousiast, bevlogen team samen om goed onderwijs te verzorgen voor uw kind(eren). We hebben collega’s die extra taken hebben naast het voor de groep staan en leerkracht ondersteuners. De begeleiding van de plusklas is in handen van Klazina Nipius.

Andrea Franke
Andrea Franke
leerkracht groep 1 instroom
a.franke@sopogo.nl
Geerte Rijpma
Geerte Rijpma
leerkracht groep 1 instroom
g.rijpma@sopogo.nl
Lindy Rietbroek
Lindy Rietbroek
leerkracht groep 1-2a
l.rietbroek@sopogo.nl
Fleur v.Splunder
Fleur v.Splunder
leerkracht groep 1-2a
f.vansplunder@sopogo.nl
Rianne Veldhoen
Rianne Veldhoen
leerkracht groep 1-2b
r.veldhoen@sopogo.nl
Monique Geldof
Monique Geldof
leerkracht groep 3
m.geldof@sopogo.nl
Diana Smulders
Diana Smulders
leerkracht groep 3
d.smulders@sopogo.nl
Miranda van Beek
Miranda van Beek
leerkracht groep 4-5a
locatieleider
m.vankrieken@sopogo.nl
Nathalie Vlietland
Nathalie Vlietland
leerkracht groep 4-5a
n.vlietland@sopogo.nl
Manon van Son
Manon van Son
leerkracht groep 5b
m.vanson@sopogo.nl
Klazina Nipius
Klazina Nipius
leerkracht groep 6
k.nipius@sopogo.nl
Sanne Troost
Sanne Troost
leerkracht groep 6
s.troost@sopogo.nl
Guido de Jong
Guido de Jong
leerkracht groep 7
g.dejong@sopogo.nl
Inge Lugtenburg – Hoek
Inge Lugtenburg – Hoek
leerkracht groep 8
i.hoek@sopogo.nl
Sanne Stout
Sanne Stout
leerkracht groep 5b en 8
s.stout@sopogo.nl
Naomi van der Heiden
Naomi van der Heiden
leerkracht
n.vanderheiden@sopogo.nl
Melanie van der Vlist
Melanie van der Vlist
onderwijsassistente
m.vandervlist@sopogo.nl
Audrey de Bruine
Audrey de Bruine
onderwijsassistente
a.debruine@sopogo.nl
Mika Bengtsson
Mika Bengtsson
onderwijsassistente
m.bengtsson@sopogo.nl
Mieke de Beer
Mieke de Beer
administratief medewerker
m.debeer@sopogo.nl
Marlet Westdijk
Marlet Westdijk
intern begeleider
m.westdijk@sopogo.nl
André van Schaik
André van Schaik
schoolleider
a.vanschaik@sopogo.nl

Ondersteunende externe leerkrachten binnen ons team

Ricardo Sintnicolaas
Ricardo Sintnicolaas
vakleerkracht gym