Op onze school werkt een enthousiast, bevlogen team samen om goed onderwijs te verzorgen voor uw kind(eren). We hebben collega’s die extra taken hebben naast het voor de groep staan en leerkracht ondersteuners. De begeleiding van de plusklas is in handen van Klazina Nipius.

Andrea Franke
Andrea Franke
leerkracht groep 1-2
a.franke@sopogo.nl
Geerte Rijpma
Geerte Rijpma
leerkracht groep 1-2
g.rijpma@sopogo.nl
Guido de Jong
Guido de Jong
leerkracht groep 8
g.dejong@sopogo.nl
Inge Lugtenburg
Inge Lugtenburg
leerkracht groep 3b
i.lugtenburg@sopogo.nl
Jeroen Verhage
Jeroen Verhage
leerkracht groep 3b
j.verhage@sopogo.nl
Ji Lin van der Beek
Ji Lin van der Beek
onderwijsassistent
j.vanderbeek@sopogo.nl
Jolanda Visser
Jolanda Visser
leerkracht groep 6
j.visser@sopogo.nl
Klazina Nipius
Klazina Nipius
leerkracht groep 7
k.nipius@sopogo.nl
Lindy Rietbroek
Lindy Rietbroek
leerkracht groep 1-2
l.rietbroek@sopogo.nl
Manon van Son
Manon van Son
leerkracht groep 6
m.vanson@sopogo.nl
Marlet Westdijk
Marlet Westdijk
intern begeleider
m.westdijk@sopogo.nl
Melanie van der Vlist
Melanie van der Vlist
onderwijsassistent
m.vandervlist@sopogo.nl
Mika Bengtsson
Mika Bengtsson
onderwijsassistent
m.bengtsson@sopogo.nl
Mieke de Beer
Mieke de Beer
administratief medewerker
m.debeer@sopogo.nl
Miranda van Beek
Miranda van Beek
leerkracht groep 3a
locatieleider
m.vanbeek@sopogo.nl
Naomi van der Heiden
Naomi van der Heiden
leerkracht groep 4
n.vanderheiden@sopogo.nl
Petra ’t Hoen
Petra ’t Hoen
schoolleider
MT-Lid SOPOGO
p.thoen@sopogo.nl
Rianne Veldhoen
Rianne Veldhoen
leerkracht groep 1
r.veldhoen@sopogo.nl
Sanne Stout
Sanne Stout
leerkracht groep 5
s.stout@sopogo.nl

Ondersteunende externe leerkrachten binnen ons team

Nino Wielaard
Nino Wielaard
vakleerkracht gym