Op onze school werkt een enthousiast, bevlogen team samen om goed onderwijs te verzorgen voor uw kind(eren). We hebben collega’s die extra taken hebben naast het voor de groep staan en leerkracht ondersteuners. De begeleiding van de plusklas is in handen van Klazina Nipius.

Rianne Veldhoen
Rianne Veldhoen
leerkracht groep 1a
r.veldhoen@sopogo.nl
Andrea Franke
Andrea Franke
leerkracht groep 1b
a.franke@sopogo.nl
Geerte Rijpma
Geerte Rijpma
leerkracht groep 1b
g.rijpma@sopogo.nl
Lindy Rietbroek
Lindy Rietbroek
leerkracht groep 2
l.rietbroek@sopogo.nl
Diana Smulders
Diana Smulders
leerkracht groep 2
d.smulders@sopogo.nl
Monique Geldof
Monique Geldof
leerkracht groep 3
m.geldof@sopogo.nl
Naomi van der Heiden
Naomi van der Heiden
leerkracht groep 4a
n.vanderheiden@sopogo.nl
Inge Lugtenburg
Inge Lugtenburg
leerkracht groep 3-4b
i.lugtenburg@sopogo.nl
Jeroen Verhage
Jeroen Verhage
leerkracht groep 4b
j.verhage@sopogo.nl
Sanne Stout
Sanne Stout
leerkracht groep 5
s.stout@sopogo.nl
Manon van Son
Manon van Son
leerkracht groep 6
m.vanson@sopogo.nl
Jolanda Visser
Jolanda Visser
leerkracht groep 6
j.visser@sopogo.nl
Klazina Nipius
Klazina Nipius
leerkracht groep 7
k.nipius@sopogo.nl
Guido de Jong
Guido de Jong
leerkracht groep 8
g.dejong@sopogo.nl
Melanie van der Vlist
Melanie van der Vlist
onderwijsassistent
m.vandervlist@sopogo.nl
Audrey de Bruine
Audrey de Bruine
onderwijsassistent
a.debruine@sopogo.nl
Mika Bengtsson
Mika Bengtsson
onderwijsassistent
m.bengtsson@sopogo.nl
Miranda van Beek
Miranda van Beek
leerkracht
locatieleider
m.vanbeek@sopogo.nl
Petra ’t Hoen
Petra ’t Hoen
schoolleider
MT-Lid SOPOGO
p.thoen@sopogo.nl
Marlet Westdijk
Marlet Westdijk
intern begeleider
m.westdijk@sopogo.nl
Mieke de Beer
Mieke de Beer
administratief medewerker
m.debeer@sopogo.nl

Ondersteunende externe leerkrachten binnen ons team

Ricardo Sintnicolaas
Ricardo Sintnicolaas
vakleerkracht gym